Annonse

Tannlegevakten - Tannhelsetjenesten Oslo

Schweigaards gate 6, Galleriet Oslo 3.etg, 0185 Oslo Vis kart

Tannlegevakten - Tannhelsetjenesten Oslo 22 67 30 00
Telefaks 23 43 01 01
E-post sentrum@hel.oslo.kommune.no
Hjemmeside www.helseetaten.oslo.kommune.no
Tannklinikker
Bjørnholt tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Slimeveien 17, 1275 Oslo 23 19 14 20
Telefaks 23 19 14 21
E-post bjornholt@hel.oslo.kommune.no
Bredtveit fengsel tannklinikk, Trondheimsveien 375, 0953 Oslo Postboks 1 Kalbakken, 0134 Oslo 22 80 34 20
Haugenstua tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Garver Ytteborgs vei 98, 0977 Oslo 23 46 63 70
Telefaks 23 46 63 71
E-post haugenstua@hel.oslo.kommune.no
Haukåsen skole tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Dr. Dedichens vei 20, 0675 Oslo 23 46 65 24
E-post haukasen@hel.oslo.kommune.no
Holmlia senter tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Holmlia Senter vei 11, 1255 Oslo Postboks 95 Holmlia, 1201 Oslo 22 75 48 80
E-post holmlia@hel.oslo.kommune.no
Huseby tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Sørkedalsveien 150 A, 0754 Oslo 22 70 37 80
Telefaks 22 70 37 90
E-post huseby@hel.oslo.kommune.no
Karlsrud skole tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Cecilie Thoresens vei 8, 1153 Oslo 23 46 61 80
Telefaks 23 46 61 89
E-post karlsrud@hel.oslokommune.no
Kringsjå tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Sognsveien 210 D, 0860 Oslo 23 46 79 00
Telefaks 23 46 70 09
E-post kringsja@hel.oslo.kommune.no
Tannklinikken Lillo, Man - fre: 08.00 - 15.30 Vitaminveien 7 9, 0485 Oslo 23 47 28 60
E-post lillo@tht.oslo.kommune.no
Lindeberg Senter tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Jerikoveien 5, 1067 Oslo 22 90 58 10
Telefaks 22 90 58 20
E-post lindeberg@hel.oslo.kommune.no
Linderud senter tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Erich Mogensøns vei 38, 0594 Oslo Postboks 9 Linderud, 0517 Oslo 23 46 69 00
Telefaks 23 17 05 41
E-post linderud@hel.oslo.kommune.no
Majorstuen tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Fridtjof Nansens vei 2, 0369 Oslo 22 95 52 90
Telefaks 22 95 52 98
E-post majorstuen@hel.oslo.kommune.no
Majorstutunet Bo- og behandlingssenter tannklinikk, Trudvangveien 38, 0363 Oslo 23 42 96 18
E-post majorstutunet@hel.oslo.kommune.no
Mølla tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Sagveien 21 A, 0459 Oslo 23 23 42 00
Telefaks 23 23 42 01
E-post molla@hel.oslo.kommune.no
Oslo fengsel tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Åkebergveien 11, 0650 Oslo Postboks 9292 Grønland, 0134 Oslo 23 30 17 43
Sentralbord 23 30 15 00
Romsås Senter tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Romsås Senter 1, 0970 Oslo Postboks 4 Romsås, 0907 Oslo 950 90 477
E-post romsas@hel.oslo.kommune.no
Ryen tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Ryensvingen 1, 0680 Oslo 23 46 60 00
Telefaks 23 46 60 19
E-post ryen@hel.oslo.kommune.no
Sentrum tannklinikk Spesialklinikken, Man - fre: 08.00 - 15.30 Schweigaards gate 6, 0185 Oslo Postboks 9112 Grønland, 0133 Oslo 23 43 01 00
Telefaks 23 43 01 01
E-post sentrum@hel.oslo.kommune.no
Silurveien sykehjem tannklinikk, Silurveien 4, 0380 Oslo 23 43 42 19
Smestad tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Sørkedalsveien 90 A, 0377 Oslo 22 73 61 61
Telefaks 22 73 61 62
E-post smestad@hel.oslo.kommune.no
St. Hanshaugen omsorgssenter tannklinikk, Colletts gate 52, 0456 Oslo 23 43 02 29
E-post sthanshaugen@hel.oslo.kommune.no
Stovnerskogen sykehjem tannklinikk, Ruths vei 4, 0980 Oslo 23 43 32 16
Sentralbord 23 43 32 00
E-post stovnerskogen@hel.oslo.kommune.no
Tøyen senter tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Kjølberggata 31, 0653 Oslo 23 43 00 60
Telefaks 23 43 00 80
E-post toyen@hel.oslo.kommune.no
Ulsrud tannklinikk, Man - fre: 08.00 - 15.30 Østmarkveien 27, 0687 Oslo 23 12 62 62
E-post ulsrud@hel.oslo.kommune.no

Bransjer i Oslo