13 år som firma

Lindal gruppen AS

Porsveien 2, Moland øst, 4994 Akland Vis kart

Mange av valgene du tar, enten det handler om hustype, planløsning eller størrelse, er valg du skal leve lenge med. Vår viktigste oppgave i Lindal Hus er nettopp å hjelpe deg med å ta de riktige personlige valgene.

Mobiltelefon 901 70 100
Jan Lindal 906 70 100
Erling Myre, Prosjektleder 906 70 100
Kjell-Rune Lindal 915 70 100
Kjersti Kjelstad 909 70 100
Pål Thorvaldsen 908 70 100
Arvid Rønningen, Økonomi -og innkjøpsansvarlig 905 70 100
Erlend Rønningen 476 41 863
Helena Guttormsen 994 00 371
Trond Glidje 406 27 502
E-post post@lindalgruppen.no
E-post jan.lindal@lindalgruppen.no
Hjemmeside www.lindalhus.no
E-post erling.myre@lindalgruppen.no
E-post trond.glidje@lindalgruppen.no
E-post arvid.ronningen@lindalgruppen.no
E-post erlend.ronningen@lindalgruppen.no
E-post kjersti.kjelstad@lindalgruppen.no
E-post paal.thorvaldsen@lindalgruppen.no
E-post helena.guttormsen@lindalgruppen.no
E-post kjell.rune.lindal@lindalgruppen.no

Søkeord kan fra annonsøren inneholde bevisste skrivefeil og forskjellige skrivemåter for å sikre treff ved søk etter disse ordene.