Hopp til søk
13 år som firma

Eiendomsmegler A AS

Haraldsgata 117, 5527 Haugesund

Postboks 450, 5501 Haugesund

Eiendomsmegler A er din eiendomsmegler på Haugalandet! Skal du selge bolig? Hos Eiendomsmegler A får du Norges beste salgsgaranti.

Telefaks
Ta kontakt post@em-a.no
Ansatte
Wee Hugo, Daglig leder/Megler
E-post hugo@em-a.no
Niels Chr. Hald, Eiendomsmegler - HAUBO & Prosjekt
E-post niels@em-a.no
Lippens Fred, Eiendomsmegler
E-post fred@em-a.no
Opheim Vidar, Megler
E-post vidar@em-a.no
Pedersen Svein Arne, Eiendomsmeglerfullmektig
E-post sveinarne@em-a.no
Stange Hege, Fagansvarlig/Eiendomsmegler MNEF
E-post hege@em-a.no
With Eva, Oppgjørsansvarlig
E-post eva@em-a.no
Aase Aud Mona, Eiendomsmegler
E-post audmona@em-a.no
Steine Joakim, Eiendomsmeglerfullmektig
E-post joakim@em-a.no
Pedersen Ingeborg Gangsøy, Eiendomsmeglerfullmektig
E-post ingeborg@em-a.no
Olsen Ingolf, Regnskapsansvarlig
E-post ingolf@em-a.no
Mobiltelefon

Haraldsgata 117, 5527 Haugesund

Flyfoto: Kart: Haraldsgata 117, 5527 Haugesund