Hopp til søk
22 år som firma

EiendomsMegler 1 Lillehammer og Gudbrandsdal

Storgata 54, 2609 Lillehammer

Erfarne og motiverte meglere med gode salgsresultat er klare til å yte maksimalt for ditt boligsalg. Vi er kjent i ditt nabolag. Kontakt oss for en hyggelig boligprat.

E-post megler@em1lg.no
Meglere:
Lien Marit, Daglig leder
Lien Marit marit@em1lg.no
Holen Bergseng Bente, Eiendomsmegler MNEF
Holen Bergseng Bente bente@em1lg.no
Andreassen Lars-Henrik, Eiendomsmegler MNEF
Andreassen Lars-Henrik lars.henrik@em1lg.no
Kristiansen Line, Saksbehandler/Megler MNEF
Kristiansen Line line@em1lg.no
Roland Granseth Henrik, Eiendomsmegler MNEF
Roland Granseth Henrik henrik@em1lg.no
Johannesen Anne Christin, Oppgjør/regnskap / Eiendomsmegler MNEF
Johannesen Anne Christin anne.christin@em1lg.no
Sneve Torill, Eiendomsmegler MNEF
Sneve Torill torill@em1lg.no
Nustadhaugen Erik, Eiendomsmegler MNEF-/Back-office
Nustadhaugen Erik erik@em1lg.no
Frydenlund Siv, Medhjelper / Oppgjørsmedarbeider
Frydenlund Siv siv@em1lg.no
Elvebakken Markus, Eiendomsmeglerfullmektig MNEF
Elvebakken Markus markus@em1lg.no
Hagen Brita, Eiendomsmegler MNEF/Prosjektmegler
E-post brita@em1lg.no

Storgata 54, 2609 Lillehammer

Flyfoto: Kart: Storgata 54, 2609 Lillehammer

Bransjer i Innlandet

Søkeord

Søkeord kan fra annonsøren inneholde bevisste skrivefeil og forskjellige skrivemåter for å sikre treff ved søk etter disse ordene.

Nummerkombinasjoner

  • 61279710
  • 612 79 710
  • 61 27 97 10
  • 6127 9710
  • +4761279710
  • +47 61 27 97 10
  • +47 612 79 710
  • +47 6127 9710