Hopp til søk
25 år som bedrift

Meglerhuset & Partners AS

Vestre gate 3, 4836 Arendal

Telefon
E-post post@arendalpartners.no
Marius Engelskjønn
Anita Nordvik anita@arendalpartners.no
Glenn Olsen glenn@arendalpartners.no
Phong Tran Thanh phong@arendalpartners.no
Marius Engelskjønn marius@arendalpartners.no
Thomas Noddeland thomas@arendalpartners.no
Jan Terje Øygarden jan.terje@arendalpartners.no

Partners er en nytenkende uavhengig eiendomsmeglerkjede med et brennende engasjement og interesse for lokalmiljøet, og dermed også høy lokalkunnskap og lokalkjennskap. Velger du Partners kan du være trygg på at vi håndplukker den aller beste megleren for deg og din bolig. Vi er ikke eid av en bank. Derfor har vi friheten til å kun fokusere på det vi skal være best på – eiendom – noe våre kunder nyter godt av. Meglerne tilknyttet oss er våre ess i ermet og våre største helter. Det er meglerne som definerer Partners og skiller oss fra våre konkurrenter. Våre kontorer kaprer stadig større markedsandeler i byene sine – nettopp på grunn av godt meglerhåndverk og en innarbeidet, solid salgsprosess. Velger du Partners så velger du en god opplevelse, hvor du skal bli ivaretatt, informert og orientert, fra den første samtalen med oss til den siste. Sammen med deg utarbeider vi en salgsstrategi skreddersydd til din bolig, med målrettet markedsføring i relevante kanaler, tradisjonelle og nye.

Vestre gate 3, 4836 Arendal

Flyfoto: Kart: Vestre gate 3, 4836 Arendal