108 år som firma

Hurtigruten AS

Fredrik Langes gate 14, 9008 Tromsø Vis kart

Postboks 6144 Langnes, 9291 Tromsø

Hurtigruten AS, Kundeservice/billettsalg Man-Fre: 09.00-15.00 970 57 030
E-post firmapost@hurtigruten.com
Hjemmeside www.hurtigruten.no
Booking Mandag - Fredag: 08.00 - 18.00, Lørdag: 10.00 - 14.00 810 03 030
E-post booking@hurtigruten.com
Kontaktinformasjon havn til havn Man-Fre: 08.00-18.00, Lør: 10.00-14.00 77 59 70 19
Presse 480 27 700
Hurtigrutens skip
MS Finnmarken 480 34 000
E-post finnmarken@hurtigruten.com
Telenor Maritime AS 850 01 100
E-post fram@hurtigruten.com
MS Kong Harald 994 87 273
E-post kongharald@hurtigruten.com
Hurtigruten Cruise AS 913 52 000
E-post lofoten@hurtigruten.com
MS Midnatsol 994 87 277
E-post midnatsol@hurtigruten.com
MS Nordkapp 975 81 000
E-post nordkapp@hurtigruten.com
MS Nordlys 994 87 274
E-post nordlys@hurtigruten.com
MS NordNorge 975 91 000
E-post nordnorge@hurtigruten.com
MS Polarlys 994 87 275
E-post polarlys@hurtigruten.com
MS Richard With 975 71 000
E-post richard.with@hurtigruten.com
MS Spitsbergen 974 91 000
E-post reception@sb.hurtigruten.com
MS Trollfjord 994 87 276
E-post trollfjord@hurtigruten.com
Hurtigruten Cruise AS 480 18 000
E-post vesteralen@hurtigruten.com

Åpningstider

Åpent nå

Mandag 09.00 - 15.00
Tirsdag 09.00 - 15.00
Onsdag 09.00 - 15.00
Torsdag 09.00 - 15.00
Fredag 09.00 - 15.00

Fredrik Langes gate 14, 9008 Tromsø

Veibeskrivelse

Søkeord kan fra annonsøren inneholde bevisste skrivefeil og forskjellige skrivemåter for å sikre treff ved søk etter disse ordene.