Hopp til søk
40 år som bedrift

Nobi Askøy

  • Åpent nå
  • Åpent 07.00-16.00 i dag
Mandag 07.00 - 16.00
Tirsdag 07.00 - 16.00
Onsdag 07.00 - 16.00
Torsdag 07.00 - 16.00
Fredag 07.00 - 16.00

Mjølkevikvarden 13, 5315 Herdla

E-post post@nobi.no
Geir Gammelsrød, Salg VA
E-post geir.gammelsrod@nobi.no
Eirik Soltvedt, Salg VA
E-post eirik.soltvedt@nobi.no
Kjetil Gulbrandsøy, Avd.leder salg
E-post kjetil.gulbrandsoy@nobi.no
Christian Berland, Prosjektleder Element
E-post christian.berland@nobi.no
Espen Mikalsen, Daglig leder
E-post espen.mikalsen@nobi.no
Mathias Igelstrøm, Avd.leder Salg, Bergen
E-post mathias@nobi.no
Odd Sivertsen, Avd.leder Salg, Voss
E-post odd.sivertsen@nobi.no
Johnny Gjerald, Avd. leder blanderi
E-post johnny.gjerald@nobi.no
Harald Almeland, Avd. leder sandtak
E-post harald.almeland@nobi.no

Fremtiden er ikke skrevet. Den er bygget. NOBI AS leverer samfunnskritisk infrastruktur med kvalitet for generasjoner. Betongprodusenten er en ledende aktør innen: 1) Betongprodukter til Vann og avløp, 2) Betongelementer til Bygg, 3) Betongelement til Samferdsel & Infrastruktur, 4) Ferdigbetong & Sandtak og 5) Byggevarer til hage, park og gate.

Mjølkevikvarden 13, 5315 Herdla

Flyfoto: Kart: Mjølkevikvarden 13, 5315 Herdla

Søkeord

Søkeord kan fra annonsøren inneholde bevisste skrivefeil og forskjellige skrivemåter for å sikre treff ved søk etter disse ordene.

Nummerkombinasjoner

  • 56151600
  • 561 51 600
  • 56 15 16 00
  • 5615 1600
  • +4756151600
  • +47 56 15 16 00
  • +47 561 51 600
  • +47 5615 1600