5 år som firma

Advokatene Berg | Ditlev-Simonsen

Kristian Augusts gate 12, 0164 Oslo Vis kart

Vårt viktigste arbeidsområde er strafferett. Vi bistår også i andre sakstyper som arbeidsrett, barnefordeling og barnevern. Vårt mål er enkelt: Å oppnå et best mulig resultat for klienten. Vi ønsker å levere solide advokattjenester med en god etisk forankring.

Advokatene Berg | Ditlev-Simonsen 22 11 20 20
Telefaks 22 11 20 21
E-post post@bds.no
Hjemmeside www.bergditlevsimonsen.no
Advokater:
Ditlev-Simonsen Knut 936 35 812
E-post knut@bds.no
Berg Ketil Magnus 970 36 768
E-post ketil@bds.no
Knut-Ole Bakke Hansen 908 82 059
E-post knuto@bds.no
Myhre Elisabeth 911 67 485
E-post elisabeth@bds.no
Maria Sophie Kaiser 404 85 125
E-post maria@bds.no
Birkeland Meyer Jacob 959 29 820
E-post jacob@bds.no

Søkeord kan fra annonsøren inneholde bevisste skrivefeil og forskjellige skrivemåter for å sikre treff ved søk etter disse ordene.